Popularne artykuły

 • 30 listopada 2014 roku, w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14, odbędzie się jedyna w tym roku, tego typu impreza, objęta honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Targi Rodzinne FamilyTime to impreza skierowana do kobiet w ciąży, rodziców i dzieci. 

  W programie imprezy organizatorzy przewidzieli m.in. spotkania ze specjalistami: położną, doradcą laktacyjnym, brafiterką, prawnikiem, psychologiem, logopedą, ortopedą, dietetykiem i wieloma innymi. Dzieci będą mogły spotkać się z ulubionymi bohaterami kreskówek, wziąć udział w zajęciach interaktywnych, warsztatach kulinarnych oraz konkursach. Wiele atrakcji odbędzie się również na scenie Targów m.in interaktywne przedstawienie dla dzieci, losowanie co godzinę nagród w Loterii itd. Będzie również możliwość wykonania bezpłatnego USG 3D ciąży, USG brzuszka i bioderek, które wykona partner Ultragen. Metamorfozy dla Mam zaproponują fryzjer, wizażysta oraz kosmetolog. Na uczestników czekają także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie można wygrać m.in. 3 pobyty w górach, w Dworze Kombornia **** o łącznej wartości 5 tys.zł. Więcej na www.familytime.pl

  Bilety: 5zł - osoba dorosła, dzieci wstęp wolny

  Data: 30 listopad 2014, (niedziela), godz.10-18

  Miejsce: Centrum Targowe Chemobudowa ul. Klimeckiego 14, Kraków

   

 • Z przyjemnością informujemy, że laureatką 5 edycji konkursu Darboven Idee Grant została pani Joanna Ortyl, doktor nauk chemicznych, absolwentka Politechniki Krakowskiej, od grudnia 2013 Prezes Zarządu Photo High Technologies Sp. z o. o. i współwłaścicielka tej firmy.

  Nagrodzony projekt z zakresu chemii polimerów dotyczy produkcji i sprzedaży związków chemicznych pełniących rolę czynnika aktywnego (fotoinicjatora), stanowiącego bazę dla mieszanek takich jak fotoutwardzalne promieniowaniem ultrafioletowym (UV) farby zwane w skrócie farbami UV, lakiery UV i kleje polimerowe UV.

  Wręczenie nagrody odbyło się 13.11.2014 na uroczystej Gali w Rezydencji Ambasadora Niemiec w Warszawie. Po powitaniu przez gospodarza uroczystości, pana Ambasadora Rolfa Nikel oraz oficjalnym zakończeniu tej edycji konkursu przez fundatora nagrody, pana Alberta Darbovena, przewodnicząca Jury przedstawiła krótko wszystkie sześć finalistek i ich projekty. Następnie ogłosiła werdykt Jury. Po tej oficjalnej części goście mogli wysłuchać koncertu Justyny Steczkowskiej, a następnie prowadzić rozmowy podczas przyjęcia.

   

   

   

 • Zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującym projektem "BOCIAN"! Poniżej umieszczamy apel zespołu projektowego:

  "Szanowni Państwo,

  Pragnę zachęcić Państwa do wsparci Projektu Bocian, którego celem jest rozwój polskiej innowacji w zakresie medycyny, która może ratować ludzkie życie! http://polakpotrafi.pl/projekt/projekt-bocian

  CHROŃ ŻYCIE DZIECKA, WSPIERAJ INNOWACJE!

  Mamy już tylko dokładnie 11 dni na pozyskanie środków (38 tyś), które umożliwią realizację tego przedsięwzięcia! Niemożliwe? Wierzę że z Państwa pomocą może się udać - stąd moja ogromna prośba o wsparcie finansowe "cegiełką" tego projektu.

  Nie czekaj! Każda złotówka się liczy - tylko razem możemy to zrobić!

  Jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć naszą inicjatywę chętnie nawiążemy długoterminową współprace w tym np. Wasz patronat nad Projektem Bocian.

  Więcej informacji o projekcie: https://www.facebook.com/ProjektBocian

   

 • MISJA KOBIECEJ SIECI ANIOŁÓW BIZNESU

  Misją jest wspieranie kobiecych pomysłów na biznes poprzez pozyskanie doświadczonych inwestorów kapitałowych. Współpracujemy z PSAB-I, jedną z największych Sieci Aniołów Biznesu w Polsce, dzięki czemu ułatwiamy inwestorom prywatnym dokonywania inwestycji w innowacyjne przedsięwzięcia.

  Kobieca Sieć to przede wszystkim:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie obiecujących projektów;
  • poszukiwanie inwestorów poprzez promocję danego projektu i bezpośrednie kontakty;
  • organizacja konferencji poświęconych inwestycjom kapitałowym, sieciom Aniołów Biznesu oraz informacyjno-naukowych;
  • organizacja kompleksowych szkoleń z zakresu pozyskiwania kapitału;
  • wstępna weryfikacja nadesłanych biznes planów;
  • organizacja zjazdów Kobiet Biznesu wspartych szkoleniami i warsztatami umacniającymi ich umiejętności obcowania w męskim świecie biznesu;
  • kojarzenie kobiecych inwestycji z potencjalnymi inwestorami.

   

Pierwsze spotkanie z cyklu "Jej Sukces"

Witamy !

 

Pierwsze spotkanie networkingowe z cyklu " Jej Sukces" odbędzie się w pierwszych dniach października w Krakowie. Zapraszamy !

Szczegóły spotkania ukażą sie wkrótce na stronie naszego portalu.

Spotkania JejSukces

O nas

O nas

Spotlight Image

Polecamy

Kontakt

O nas

Polecamy