Popularne artykuły

 • Karnawał to najlepszy czas na metamorfozę, dobrą zabawę i profesjonalny makijaż!

  Zaproszenie na bankiet w Sekretach Piękna - 24 stycznia o godzinie 18.00

  Zaprezentowane będą nowe zabiegi, przedstawiona zostanie marka kosmetyków KLAPP i nowości w świecie fryzjerstwa. Każdy z Gości będzie mógł poddać się metamorfozie, biorąc udział w warsztatach wizażu.
  Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów naszego Centrum.

 • Już 28.03.2014 w Centrum konferencyjno – hotelowym Hotelu Gromada w Warszawie odbędzie się największy kongres dla kobiet biznesu w Polsce.

  Polish Businesswomen Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1000 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

  To wydarzenie podczas, którego wystąpią uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej: Anna Szubert, Aneta Murakowska, Dr Izabela Lenartowicz, Elżbieta Krokosz, Agnieszka Brytan – Jędrzejowska, Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Ewa Plucińska, Danuta Terpiłowska, Kamila Rowińska i inni. Goście specjalni wydarzenia: Ewa Minge, Małgorzata Potocka, Krystyna Kofta. Uroczystego otwarcia Kongresu dokona Pani Jolanta Kwaśniewska.

  Dzięki Polish Businesswomen Congress, zaczniesz dostrzegać więcej nowych możliwości. Rezerwacja biletuhttp://www.businesswomanlife.pl/congress/#Rezerwacja 

 • Zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującym projektem "BOCIAN"! Poniżej umieszczamy apel zespołu projektowego:

  "Szanowni Państwo,

  Pragnę zachęcić Państwa do wsparci Projektu Bocian, którego celem jest rozwój polskiej innowacji w zakresie medycyny, która może ratować ludzkie życie! http://polakpotrafi.pl/projekt/projekt-bocian

  CHROŃ ŻYCIE DZIECKA, WSPIERAJ INNOWACJE!

  Mamy już tylko dokładnie 11 dni na pozyskanie środków (38 tyś), które umożliwią realizację tego przedsięwzięcia! Niemożliwe? Wierzę że z Państwa pomocą może się udać - stąd moja ogromna prośba o wsparcie finansowe "cegiełką" tego projektu.

  Nie czekaj! Każda złotówka się liczy - tylko razem możemy to zrobić!

  Jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć naszą inicjatywę chętnie nawiążemy długoterminową współprace w tym np. Wasz patronat nad Projektem Bocian.

  Więcej informacji o projekcie: https://www.facebook.com/ProjektBocian

   

 • MISJA KOBIECEJ SIECI ANIOŁÓW BIZNESU

  Misją jest wspieranie kobiecych pomysłów na biznes poprzez pozyskanie doświadczonych inwestorów kapitałowych. Współpracujemy z PSAB-I, jedną z największych Sieci Aniołów Biznesu w Polsce, dzięki czemu ułatwiamy inwestorom prywatnym dokonywania inwestycji w innowacyjne przedsięwzięcia.

  Kobieca Sieć to przede wszystkim:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie obiecujących projektów;
  • poszukiwanie inwestorów poprzez promocję danego projektu i bezpośrednie kontakty;
  • organizacja konferencji poświęconych inwestycjom kapitałowym, sieciom Aniołów Biznesu oraz informacyjno-naukowych;
  • organizacja kompleksowych szkoleń z zakresu pozyskiwania kapitału;
  • wstępna weryfikacja nadesłanych biznes planów;
  • organizacja zjazdów Kobiet Biznesu wspartych szkoleniami i warsztatami umacniającymi ich umiejętności obcowania w męskim świecie biznesu;
  • kojarzenie kobiecych inwestycji z potencjalnymi inwestorami.

   

 • Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości Kobiet (IRPK) we współpracy z Instytutem Nauk Ekonomicznych i Społecznych, który koordynuje Ponadregionalną Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja (PSAB-I), powołał nową, unikatową na rynku Aniołów Biznesu inicjatywę jaką jest Kobieca Sieć Aniołów Biznesu.

  Dotychczasowe obserwacje i doświadczenia Instytutu w obszarze funkcjonowania rynku kapitału wysokiego ryzyka, relacji inwestorskich, projektów innowacyjnych, oraz aktywnie prowadzony dialog z otoczeniem biznesowym pozwoliły dostrzec obszar o wysokim potencjale rozwoju gospodarczego, jakim jest kobieca przedsiębiorczość.

  Zapraszamy ! www.ksab.pl

Pierwsze spotkanie z cyklu "Jej Sukces"

Witamy !

 

Pierwsze spotkanie networkingowe z cyklu " Jej Sukces" odbędzie się w pierwszych dniach października w Krakowie. Zapraszamy !

Szczegóły spotkania ukażą sie wkrótce na stronie naszego portalu.

Spotkania JejSukces

O nas

O nas

Spotlight Image

Polecamy

Kontakt

O nas

Polecamy